سیستم آموزشی

  • سیستم آموزشی موسسه ی ÇAĞDAŞ ANALİZ مبتنی بر تدریس دروس آزمون YÖS از پایه و بهره مندی از ابزارهای آموزشی از قبیل کتب و جزوات درسی ، تست های کاربرگ ، آزمون های فصلی و آزمون های آزمایشی می باشد.
  • پس از حل تکالیف محوله توسط داوطلب و برگزاری کلاس های رفع اشکال در پایان هر سرفصل ، به سئوالاتی که دانش آموز قادر به پاسخگویی به آن نبوده است پاسخ داده می شود. با برگزاری آزمون های فصلی ، فراگیری مطالب توسط دانش آموز مورد سنجش قرار می گیرد.
  • داوطلبین در طول دوره با انواع سئوالات گوناگون آشنا شده و نیز با حل سئوالات پرتکرار ، مطالب فراگرفته شده به صورت دوره ای یادآوری می گردد.
  • با برگزاری آزمون های آزمایشی مطابق با آخرین تغییرات آزمون YÖS ، وضعیت تحصیلی داوطلب بررسی و روند پیشرفت تحصیلی دانش آموز در مقایسه با سایر دانش آموزان مورد ارزیابی قرار می گیرد. بدین ترتیب با ارائه ی راهکار های مناسب جهت رفع نقاط ضعف ، آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون YÖS و کسب نتیجه مطلوب ایجاد می گردد.
  • انتشارات موسسه ی آموزشی ÇAĞDAŞ ANALİZ ، مجموعه ای از کتب تخصصی در زمینه ی دوره های آمادگی آزمون YÖS مطابق با آخرین تغییرات این آزمون می باشد که توسط طراحان حرفه ای این موسسه تالیف شده است. سیستم طراحی سوالات این کتب به گونه ای است که ابتدا با طرح سئوالات آسان ، ذهن داوطلب را جهت درک بیشتر مطالب آماده نموده و با حرکت تدریجی به سمت سئوالات دشوار داوطلب را دچار چالش می نماید. بدین ترتیب قدرت پاسخگویی به انواع سئوالات در داوطلب افزایش می یابد.